top of page

Ekipą ludzi, którzy lubią jak się dzieje. A w naszych okolicach dzieje się mnóstwo! Skąd wiemy? Bo staramy się być wszędzie i chcemy, żebyście również tam byli. Głównym celem fundacji jest promocja kultury, sztuki, tradycji i dziedzictwa narodowego miasta Torunia, miast i regionu Pomorza i Kujaw. Działamy na rzecz integracji i rozwoju lokalnej społeczności. Współpracujemy z lokalnymi organizacjami pożytku publicznego. Promujemy młodych artystów. A to wszystko siłami własnego doświadczenia i współpracą z ludźmi o sercach i umysłach wielkich,  gotowych do działania.

KIM JESTEŚMY?

Katarzyna Rybarczyk.jpg

Katarzyna Rybarczyk

CZŁONEK FUNDACJI

Ukończyła Grafikę, jednak na co dzień zajmuje się fotografią oraz krótkimi formami wideo. Zajmowała się koordynacją pracy zespołu ds. multimediów w projekcie dla Ministerstwa Edukacji Narodowej, jednak zdecydowanie lepiej czuje się w roli wykonawcy. Jest autorką wystaw „Bliżej” i „Jednym Śladem”. Dokumentowała takie wydarzenia jak Międzynarodowy Festiwal Animo, Festiwal Kultury Podróży Światopogląd, czy Energa Camerimage.

357040037_811627267192218_76394603281756

Karol Zamorski

CZŁONEK FUNDACJI

Fotograf, pasjonat psychologii, motoryzacji i historii. Zajawkę do fotografii rozwija jako Technik Fotografii i Multimediów. Baczny obserwator żyjący blisko natury, nieoczywiste spojrzenie na świat przekłada na swoją twórczość i poszukiwanie nowych ścieżek. Aktywny wolontariusz wielu wydarzeń kulturalnych, między innymi Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, JO - International Improv Festival oraz Artus Festival.

2K_STUDIO.png

Piękni, młodzi, kreatywni! Ekipa 2K Studio to skład, który nie boi się żadnych wyzwań. Realizowane wspólnie projekty to kawał świetnej współpracy, bo podstawą jest bezbłędna komunikacja. Wysokiej klasy sprzęt gwarantuje najwyższej jakości materiał, a realizacji takich, jak teledyski, czy filmy reklamowe 2K Studio na swoim koncie ma całkiem sporo. Kamera, akcja!

2K_STUDIO.jpg