top of page

Spot reklamowy
Fundacji Studio M6

Fundacja Studio M6 to ekipa działająca w wielu obszarach - od aktywizacji społeczno-zawodowej, po projekty rozwoju społeczności lokalnej. Spot powstał w ramach medialnego projektu non profit, przy współpracy oraz sieciowaniu lokalnych fundacji z Torunia.

Wspieramy i współdziałamy z NGO działającymi w regionie. Przy realizacji spotu reklamowego pracowali młodzi twórcy filmowi z 2K Studio, dzięki którym materiał mógł zostać zrealizowany.

Spot Czym jest Fundacja Studio M6?  został zgłoszony do VIII Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych "17 Celów", organizowanego przez poznańską fundację CSR Res Severa.

m6_2k (86).jpg

B-roll Coffee & Whisky House 

Eksperymentujemy również z nowymi formami filmowymi! B-roll, czyli krótka forma, która ma przykuć uwagę odbiorcy nietypowymi ujęciami, szybkimi przejściami zsynchronizowanymi z energiczną muzyką i dodatkowymi efektami dźwiękowymi. Dobrej jakości b-roll ma zaprezentować produkt czy usługę, jednocześnie zapadając w pamięć odbiorcy. 

 

Materiał został zrealizowany w klimatycznym punkcie na mapie toruńskiej starówki. Dziękujemy Coffee & Whisky House za udostępnienie scenerii. Materiał powstał przy współpracy z Franciszkiem Kaczanem oraz Katarzyną Rybarczyk. 

coffee&whisky backstage (11).jpg

Projekt Aparaci
Bo nigdy nie jest za późno na pasję

#projektaparaci wychodzi naprzeciw izolacji seniorów oraz ich rezygnacji z aktywnego udziału w życiu społecznym i kulturalnym. Aparaci, którzy wzięli udział w projekcie to  grupa ludzi młodych duchem, głowy pełne pomysłów i historii, które czekają na opowiedzenie! Miłośnicy malarstwa, zapaleni sympatycy roślin, dobrej muzyki czy entuzjaści literatury. Każdy znajdzie tutaj swoje miejsce - po obu stronach obiektywu.

Fotografia to łącznik międzypokoleniowy! Aparat nie pyta o wiek. Seniorzy zgłębiali tajniki podstaw fotografii, aby w efekcie, razem z Julią, koordynatorką projektu, zaprezentować swoje prace podczas wernisażu w Kamienicy Inicjatyw.

 

Projekt został finansowany dzięki środkom z programu Inicjuj z FIO oraz wsparciu Stowarzyszenia Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK.

aparaci (17).jpg
FIO 3.0 TLOK TRGP.png
stopka Inicjuj z FIO.png
bottom of page